IKARIKAR http://www.ikar.sk

Za hranice možností (Sandy)29.7.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 130, Komentáre 0

 
Za hranice možností 1
1. KAPITOLA  RANA OSUDU
 
Zvonenie budíka vytrhlo Raya  z hlbokého spánku. Pretiahol sa a sadol si. Vonku práve začínalo svitať  . Bolo leto, začiatok júla a tak na ciferníku hodín svietili štyri hodiny. Ray  po chvíli  vstal a začal sa obliekať.
Ray bol na prvý pohľad obyčajný šestnásťročný chlapec. Mal tmavé neposlušné vlasy, ktoré mu rástli pomerne rýchlo a tak musel navštevovať holiča častejšie, ako jeho rovesníci. Vlasy mali jednoduchý strih a keď si ich prehrabol rukou, padli mu na svoje miesto, ale po chvíli vlasy stáli ako chceli. Hnedé oči mal ešte mútne od spánku, ale pohyboval sa rýchlo a potichu ako Indián. Niekto by si ho s Indiánom mohol pomýliť, pretože jeho pokožka mala od slnka bronzový odtieň. Dôvod  jeho skorého vstávania bol jednoduchý : Ray bol športovec – cyklista. Každé ráno poctivo vstával a našľapal na bicykli zopár kilometrov. Nevadilo mu skoré vstávanie, lebo po východe slnka ešte nebolo tak veľmi teplo a cesty neboli plné áut.
Aj dnes to bolo tak, ale predsa nie celkom. Pre jeho šikovnosť mu tréner vybavil skúšky do p...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Sandy

DSCN1867.JPG
O mne

Píšem oddychové čítanie. Moje diela čítali len príslušníci rodiny a blízki priatelia a niektorí blogeri. Zatiaľ som nemala negatívne ohlasy a preto budem rada keď mi napíšete svoje postrehy.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: