IKARIKAR http://www.ikar.sk

Za tieňom zrkadiel (Ms.Me)17.4.2014
 

4
 počet hodnotení: 1
prečítané 41, Komentáre 0

 

 Nebezpečenstvo myšlienok sa stráca v okamihu ich naplnenia.
Nemyslím.
Snažím sa prežívať tie dni tak, ako plynú a vlastne si nestíham uvedomovať dátum, názov dňa, hodiny ... Všetko to plynie ako voda a dnešok mi prišiel ako totálny zvrat.
V obchode som si prezerala záručnú lehotu na jogurte. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby som si neuvedomila, že márne pozerám na čísla, ktoré mi nič nehovoria. Hľadela som na čísla a napĺňal ma pocit, že moje myšlienky sú znova akosi roztrúsené ... Zmohla som sa len na to, aby som položila jednoduchú otázku predavačke ... Aký je dnes deň a koľkého je ? Chvíľku na mňa pani za pokladňou civela a vlastne nechápala čo po nej chcem. Asi mala pocit, že som buď neskutočne hlúpa alebo si z nej robím srandu ... Ktovie ...
Povedala mi to s neistotou. Štvrtok. 12.12.2013.
Vtedy som si uvedomila že buď žijem príliš rýchlo, alebo len nestíham spracovať večné naháňačky mojich myšlienok. Jedna rovina, prehľadná kartotéka. Nejde to. Nedokážem to.
Už o pár dní tu...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ms.Me

56-luciole_loong-spring_fairy_averi.jpg
O mne

Blízki sú zo dňa na deň nešťastnejší a pomaly vyhasína úsmev z ich tváre. Mechanicky dokazujú lásku a necítia nič. Nesúďte ľudí podľa zlého. Každý človek je niečím výnimočný, a každý človek je bariérou. A šťastie je len pocit, ktorý trvá krátko. Len do času, kým nevyhorí posledná iskrička, a kým popol nepadne na zem.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: