IKARIKAR http://www.ikar.sk

Zábradlie kapitola druhá (Kristína Lovasová)20.5.2011
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 241, Komentáre 0

 
Zábradlie kapitola druhá
 „Ešte pár krokov a sme tam", hovoril Martin svojej novomanželke a rukami jej zakrýval oči. „Ták, teraz otvor oči",povedal s veľkým očakávaním v hlase.Julie sa s hrôzou zahľadela na ich budúci dom a po pár sekundách zhrozeného mlčania sa zmohla na zúfalé: „Preboha!"„Tebe sa nepáči?", so sklamaním v hlase sa nesmelo opýtal manžel.„Veď to je des! Doslova dom hrôzy! To by chceš naozaj povedať že tu budeme žiť?"rozhorčene sa pýtala Julie„No tak bol za dobrú cenu. A to iba z vonka vyzerá tak...Stačí dať nový náter a bude krásny. Veď si bytová dizajnérka pre teba nebude problém spraviť z tohto...eh...domu pekný dom, nie?"„Jasné, to si celý ty! Všade chceš učetriť! Ale to, čo si ušetril budeme musieť investovať do rekonštrukcie tejto...tejto...rachotiny!"nahnevane zvyšovala intenzitu svojho hlasu. „Ale zlató to zvládneme, neboj", povedal a objal ju. „A keď nie tak si nájdeme niečo iné, dobre?" pobozkal ju na vlasy."„Tak fajn, poďme sa pozrieť dnu&...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kristína Lovasová

O mne

Som bláznivé svojské mierumilovné dievča žijúce štýlom hippies. Milujem písanie a všetko čo k tomu patrí. Túžim po krásnej budúcnosti plnej splnených prianí. Jedným z mojich prianí je aj vydať román. verím, že sa mi to raz splní. Rada píšem dievčenské romány, poviedky, fantasy, úvahy ale príbehy z bežného života. Snažím sa vo svete niečím zaujať a verím že sa vám moja tvorba bude páčiť. venovať písaniu som sa začala v apríli 2010. Od vtedy sa snažím stále zlepšovať a zlepšovať aby som sa v písali zdokonalila a dokázala vyjadriť svoje myšlienky, svoj príbeh tak, aby vás zaujal a páčil sa vám. Prečítala som už mnoho kníh, mnoho príbehov a poviedok a každým sa snažím nejako inšpirovať. veľmi sa poteším akémukoľvek komentáru alebo pripomienke k mojej tvorbe. Pochvala ma zohreje na duši a dodá mi silu pokračovať ďalej, z kritiky sa môžem zlepšovať a prať poučenie. Preto držím palce všetkým nádejným spisovateľom a spisovateľkám aby sa im raz splnil ich sen.
Ozaj sama neviem či na písanie mám alebo nemám talent tak dúfam, že mi pomôžete odhaliť túto nejednu záhadu môjho života a vyjadríte sa k mojej tvorbe. :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: