IKARIKAR http://www.ikar.sk

Zábradlie kapitola prvá (Kristína Lovasová)19.5.2011
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 247, Komentáre 0

 
Zábradlie kapitola prvá
 „Ouuuuuuu!" vykrikovala Miley zo svojho kabrioletu s rukami nad hlavou. „Milujem keď mi vejú vlasy vo vetre! Ach, tak sa teším na všetkých nových ľudí! Na nový dom a dúfam, že tam bude veľa pekných slobodných mužov!" zakričala a nahodila svoj obľúbený zvodný úsmev. „Ach, Miley, ty si neskutočná," ozvala sa zozadu Quen.„Moja, máš nejaký problém? To, že ty o nikoho nemáš záujem a celý čas si zavretá medzi tými tvojimi samaritánskymi knihami, tak za to ti ja nemôžem!" otočila sa na ňu Miley. V momente, ako chcela pokračovať jej do reči skočila Sandy.„Haloo, baby, kľud! Nemôžem sa sústrediť na jazdu! Tie vaše naťahovačky si môžete nechať na neskôr dobre?“„Ozaj, a kedy tam už budeme?“ rýchlo zmenila tému Quen.„Podľa mojich meraní..."„Samozrejme!"„...by sme tam mali byť za necelú pol hodinu, čiže 27 minút. Ale ak zarátam možné zápchy na cestách, tak plus takých 10 minút. A ty, Miley, by si mi nemusela skákať do reči.“„Ó, pani urazená, samozrejme, u...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kristína Lovasová

O mne

Som bláznivé svojské mierumilovné dievča žijúce štýlom hippies. Milujem písanie a všetko čo k tomu patrí. Túžim po krásnej budúcnosti plnej splnených prianí. Jedným z mojich prianí je aj vydať román. verím, že sa mi to raz splní. Rada píšem dievčenské romány, poviedky, fantasy, úvahy ale príbehy z bežného života. Snažím sa vo svete niečím zaujať a verím že sa vám moja tvorba bude páčiť. venovať písaniu som sa začala v apríli 2010. Od vtedy sa snažím stále zlepšovať a zlepšovať aby som sa v písali zdokonalila a dokázala vyjadriť svoje myšlienky, svoj príbeh tak, aby vás zaujal a páčil sa vám. Prečítala som už mnoho kníh, mnoho príbehov a poviedok a každým sa snažím nejako inšpirovať. veľmi sa poteším akémukoľvek komentáru alebo pripomienke k mojej tvorbe. Pochvala ma zohreje na duši a dodá mi silu pokračovať ďalej, z kritiky sa môžem zlepšovať a prať poučenie. Preto držím palce všetkým nádejným spisovateľom a spisovateľkám aby sa im raz splnil ich sen.
Ozaj sama neviem či na písanie mám alebo nemám talent tak dúfam, že mi pomôžete odhaliť túto nejednu záhadu môjho života a vyjadríte sa k mojej tvorbe. :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: