IKARIKAR http://www.ikar.sk

Zahalené city mužov (Roman Rachel)8.9.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 207, Komentáre 1

 

ZAHALENÉ
CITY MUŽOV
 
 
Muž, muži... Bytosti, ktoré tiež spontánne vnímajú a aj spontánne cítia. Majú svoje túžby, predtuchy, obavy a myšlienky. Každý posúdi sám.
City mužov nie sú zanedbateľné. Muž, ktorý cíti hľadá hodnoty do ktorých s dôverou vloží svoje city. Pre seba chce len to najlepšie a len to najlepšie má práve vtedy keď sa práve tak a  práve popri ňom cítia ním milované osoby.
Ako autor  som si svojimi veršami dovolil osloviť čitateľov všeobecne tak, aby na chvíľu zastavili čas, aby si uvedomili, že niekedy je všetko iba raz...
Kniha je napísaná jednoduchým, hovorovým štýlom, pre každého uvažujúceho a milujúceho človeka, ktorý také slová úprimne rád povie, alebo ich rád počúva.
Milovať sa nedá podľa šablóny, či podľa precedensov. Milovať a ľúbiť sa dá len srdcom a to máme len jedno, len pre jedného človeka...
      
 
Motto
 
Ty znamená
viac NEŽ Ja...
 
 
 
ÚVOD                                                   
                                                                        
Aj muži...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

poézia to nie, hoci sa tvári10.9.2015
 

prepáč ale je to veľmi neškolené a prvoplánovo naivné,
klišé od prvých riadkov

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Roman Rachel

O mne

Všetko čo som napísal som aj precítil, je to teda o mojich dlhodobých pocitoch a mojich myšlienkach. Predpokladám, že už s tým môžem vyjsť na svetlo sveta, kým som bol príslušník PZ SR tak to veľmi nešlo, nehodilo sa to byť plný otvorených citov a následne sa dôležito mračiť. Mám 49 rokov, snáď tie riadky dostatočne dozreli.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: