IKARIKAR http://www.ikar.sk

Zavinko & Zavinka (Sylvia)25.9.2009
 

4
 počet hodnotení: 101
prečítané 762, Komentáre 3

 

... príbehy. Pýtate sa ako sme sa zoznámili?
Hmmm ... to Vám bola vec!
Pohodlne sa usaďte, či ste veľkí a či malí a začítajte sa do prvého príbehu .....
 
 
I.
ZOZNÁMENIE
 
Raz večer, keď sa mamička už hnevala na Miška Zavináča, že stále sedí pri počítači sa stala neuveriteľná vec. Miško si uvedomil, že neumyl riad, tak chcel rýchlo vypnúť počítač a ísť do kuchyne za mamičkou ospravedlniť sa a napraviť chybu. Lenže ako skúšal, tak skúšal, počítač nie a nie sa vypnúť.
„Čo sa stalo“ - spytoval sa sám seba.
„Nepokazil som počítač? Alebo mám nejaký vírus v počítači?“ – lámal si svoju hlávku. Ale veru na nič neprišiel. Nechal všetko tak a pobral sa umývať riad. Najprv sa však mamičke pekne ospravedlnil, že sa trochu pozabudol pri počítači a sľúbil, že sa mu to už viac krát nestane. Mamička ho objala, dala mu božtek na líčko a Miško sa pustil do umývania riadu.
Stále však rozmýšľal nad počítačom. Ani vo sne by ho však nenapadlo, že za tým všetkým je obyčajný znak, ktorý bežne denne používa, keď posiela kamarátom maily. Bol to @ = počítačový...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

KattyNka15.11.2011
 

Super, páči sa mi to. Držím palčeky. :-D

Jerry8.4.2010
 

Keďže poznám trošku Gastona a páči sa mi čo píše, myslím že sa mi tiež páči ten nápad a vlastne je to dobrý nápad pre dnešné pícideti, ktoré by to mohlo osloviť.

gaston27.11.2009
 

Veľmi dobre sa to číta a veľmi dobre to je vysvetlené. Dúfam, že tá knižka bude na pultoch kníhkupectiev. Nebudem čakať na to až budem mať svoje deti. Tuto knižku si isto kúpim už teraz pre svoje netere a synovcov. Ináč vám prajem nech vám to píše aspoň tak ako táto prvá kapitola.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Sylvia

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: