IKARIKAR http://www.ikar.sk

ZIMNÉ OBDOBIE (Martina Bachratá)23.2.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 17, Komentáre 0

 

ZIMNÉ OBDOBIE
 
  Akosi sa vám potrebujem vyrozprávať. Tak ešte jedna o zime :).
  Naozaj, ja zimné obdobie priam neznášam! Už len tým, že mám celoročnú nádchu a alergiu na zimu ( ešte, že nie na všetkých ľudí :D). To aj v lete, keď si náhodou kúpim zmrzlinu, skončí to tak, že v momente, ako moje chuťové poháriky splynú s tou lahodnou studenou zmesou, vyťahujem vreckovku. No na šľak trafenie! Takže, čo? Zmrzlinu si kupujem len výnimočne.
  Takže o zime by som vedela písať a nadávať donekonečna. Som rada, že žijem v Bratislave, ale zima by tu vôbec nemusela zavítať. Tej čľapkanice, vody, blata a ľadu mám fakt dosť! A snehu nikde.  Ok, trošku iné je zima na horách, kde sa idete aspoň polyžovať ( lyžovať náhodou viem :), aj keď lyže už nemám dlho). Ale tu? Akurát tak usporiadať súboje v blate, kurzy plávania v plytkej vode, alebo súťažiť, kto schytá najviac modrín a zlomením. Nič viac. A nič normálne.
  Najhoršie na zime je pre mňa to cibuľovité obliekanie a následné vyzliekanie. Človek si musí dať niekoľko vrstiev oblečenia a keď náhodou ide k doktorovi, alebo ind...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Martina Bachratá

O mne

Písanie, je aj mojou terapiou. I akým si vykričaním sa do sveta. Rada púšťam svoje city, pocity, dojmy, myšlienky na papier :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: