IKARIKAR http://www.ikar.sk

Život & Smrť (Life & Death) (Patrik Galajda)11.3.2011
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 282, Komentáre 2

 
Life & Death
Diel prvý                               No permission to take her life
 
 
Keď sa vám narodí dieťa, ten pocit je skrátka neopísateľný. Keď ho po prvýkrát držíte v náručí a plačete pri pohľade do jeho sladkých očiek a zamatových líčok, alebo keď ho uspávate melodickou veršovankou na dobrú noc a sladké sny. Keď sa vám však narodia naraz až dve deti, tomu sa už hovorí zázrak. A hoci sa spočiatku obávate, či to ako slobodná mamička budete zvládať, či budete mať silu a chuť robiť všetko dvakrát, nie preto že chcete, ale preto že musíte, nakoniec si na všetky tieto otázky plné pochybností v duchu odpoviete a uvedomíte si, že v hlbinách svojej duše a útrobách vlastného srdca cítite, že ste boli predurčená nato, aby ste to zvládli. Lebo Osud to tak zariadil.
Presne takým istým zázrakom som sa pre moju matku stal aj ja. Prišiel som na svet ako dvojvaječný spoločník mojej, o minútu a pol staršej sestry.
A hoci si každý myslí, že medzi chlapcom a dievčaťom nemôže vzniknúť vzťah l...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Lenka4.4.2011
 

Takže, hneď na začiatok: nechápem, čo robia mená ako Wade či Maybeline v románe, ktorý sa evidentne odohráva na Slovensku. Celkovo, nechápem, čo má toto poangličťovanie, ktoré som zbadala nielen u teba znamenať... sme na Slovensku, dopekla, a nie v nejakej anglofónnej krajine.
Nooo, ale mimo toho mi tvoje dielko príde príjemné, oddychové čítanie, a popravde sa už i teším na ďalšie časti :) Akurát tie \"pokračovania nabudúce\" by si mohol odstrániť, keď už ďalšiu časť pridáš.

P8.4.2011
 

Vďaka za dobré rady. Som rád, že sa páči. Pridané ďalšie dve kapitoly.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Patrik Galajda

O mne

Píšem, lebo je to môj život.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: