IKARIKAR http://www.ikar.sk

Život nie je vždy iba krutý. (Peťuš)14.11.2014
 

2
 počet hodnotení: 2
prečítané 21, Komentáre 3

 
Život nie je vždy iba krutý!
Úvod
Všetci ste sa už určite stretli so šikanou. Je to prejav dominancie nad niektorými deťmi. Mne osobne sa šikana vôbec nepáči. Určite budú so mnou súhlasiť aj iný. Aj ja vám ponúkam príbeh o dievčatku, ktoré tiež bolo šikanované, ale v detskom domove sa to zmenilo. Nie vždy malo šťastie. Aj v detskom domove sa stali nešťastia ale potom....... ďalej vám už nebudem vravieť veď si to len prečítajte. 
 
1. časť Šikana
Ahojte! moje meno je Darinka.Teraz by som niečo povedala o sebe. No tak ja mám dvanásť rokov a za celý svoj život som toho prežila veľa. Nebolo to nič dobré. Iba samé zlo a nenávisť. Už od prvého dňa ma nikto nenávidel. všetci mi robili zle trhali mi zošita, zahadzovali desiatu, posmievali sa mi,....Takto to šlo celý mesiac až som to napokon nevydržala. Išla som za učiteľkou, že jej to poviem, ale cestou som narazila na nich. Bandu suprových. Tak sa aspoň volali. Pýtali sa ma kam idem, ale nepovedala som. Tak ma zmlátili. Začala som sa skrývať. Učiteľky o tom nevedeli len sa vždy čudovali prečo som taká utiahnutá. Vždy keď s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Tinka18.11.2014
 

Tá myšlienka sa mi pozdáva. Príbeh vyzerá skoro ako skutočný. Ideš na to dobre len by sa tam zišlo aspoň trošku radosti. Už som zvedavá na pokračovanie ;)

Peťuš18.11.2014
 

neboj aj tá tam bude :)

Peťuš18.11.2014
 

ešte som to nedokončila :(

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Peťuš

O mne

Veľmi rada píšem príbehy o láske, o zvieratách, fantasy, básničky,.....
Ale ak bude v mojich dielach niečo čo sa vám nepáči alebo nepozdáva, kľudne napíšte do komentárov. Ja prijmem každú kritiku.
Mám rada psy.
Mám 12 rokov

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: