IKARIKAR http://www.ikar.sk

život v smútku (Stanislav Požgay)10.2.2012
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 645, Komentáre 1

 

Dobrý deň dnes je tu pekná nuda, ostatne ako vždy, len dnes nemám čo robiť, ale vôbec lebo nie je žiaden projekt a ani licencie na tie predchádzajuce. Zdá sa že tu stvrdnem minimálne do tretej, ale nesťažujem si, aj keby som asi radšej robil než sa nudil... Ostatne nechápem ľudí, ktorí nepracujú. Čo robia pocas celého dňa? Ja sa strašne nudím doma a to ma privádza do šialenstva. Na jednej strane, by som si rad oddýchol od práce, ale viac nez týždeň? fuuu to by som asi neprežil. Inak volám sa akýsi Fracoise, ani to nie je moje vlastné meno len take incognito (ani som si ho sám nevymyslel, zdá sa mi ze strácam svoju kreativitu tým, že čumím do bedne a do počítaču every day). Snažím sa naučit čo-to po anlicky, je zvláštne, že clovek ako ja sa učí angličtinu 8 rokov a neovláda ju perfektne a niekomu stačí sa do toho pozriet dva tri krát a je úplne ako rodený anglán… Práve som sa zaregistroval na facebook.com som bol zvedavý ako to tam prebieha ale v podstate som sa nic nedozvedel musim sa nato pozriet doma. Chcel by som práve teraz napísať niaku poviedku, ale neviem nic...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

DARK10.2.2012
 

V skratke:
Najskôr si zistiť, čo je to poviedka.
Potom sa naučiť pristupovať úctivo k čitateľovi prostredníctvom písania s diakritikou, nezahlcovaním textu zbytočnými a ničnevraviacimi vetami a štvorčekmi.
Napokon poriadne naštudovať pravidlá slovenského pravopisu.
Ak rozhodnutie napísať poviedku trvá,
- vymyslieť originálny námet, hlavnú myšlienku, pointu (prípadne odkaz)
- dielo spracovať do zaujímavej podoby
- rozdeliť text na odstavce.
Ak bude čokoľvek z vyššievypísaného naďalej absentovať, nedostavia sa žiadne reakcie ani hodnotenia, pretože čitateľ sa neprelúska ani tými dvadsiatimi riadkami, ktoré som vydržala čítať.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Stanislav Požgay

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: