IKARIKAR http://www.ikar.sk

Život záletníka-Cartel Astel Bleiz (Katarína Martinková)13.10.2013
 

5
 počet hodnotení: 2
prečítané 77, Komentáre 2

 
Tri oriešky medené
 Kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami, kde sa whisky sypala a rum lial. Nie je to síce najoriginálnejší úvod, avšak omnoho lepší, než pravé detaily môjho pôrodu. Našťastie nikoho spomienky nesiahajú tak hlboko, lebo by sme všetci mali z milostného zbližovania nočné mory.
Začnem teda pekne od prvého stretnutia s mojím otcom, obávaným Drakom Kyere Bleizom. Sedel v tom ohavnom, zvráskavenom kresle, no on si očividne pripadal vznešene. Vlastne prečo aj nie, s takým priezviskom si mohol kúpiť vedľajšiu planétu, ak nejaká jestvovala. Cítil som sa trápne, veď som mal okolo seba iba chabý uteráčik. Moja hlava sa hompáľala na pestúnkiných prsiach.
Len čo ma zaregistroval, otočil k nám pohľad. Možno nás mal za košík ovocia, lebo takým pohľadom sa na vytúženého syna nehľadí. Jednoducho preukázať emócie znamenalo preukázať stránku zbabelca. Všetko muselo ostať skryté pod neprístupnou maskou. Darmo sa mu v očiach iskrila radosť, pretože po prvorodenej dc...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Katarína Martinková18.10.2013
 

Ďakujem za radu, máš pravdu, hodí sa to tam, čo som si doteraz neuvedomila. :) Taktiež som rada, že môj výtvor nie je úplne zlý. Háda sa v tomto tempe udržím.

Mária Blšáková16.10.2013
 

Vieš ty čo?
Pred whisky by som tiež dala že... kde sa... chýba to tam, ale inak, veľmi milé prekvapenie. Nepochop ma zle. Keď je tu \"panenský príspevok,\" ktorý je zatiaľ neprečítaný a neokomentovaný, čitateľ nikdy nevie, na čo narazí a môj pocit s tvojích písmenok je príjemný.
Zatiaľ toľko. Vrátim sa.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Katarína Martinková

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: