IKARIKAR http://www.ikar.sk

životopis (jana turčeková)1.12.2009
 

5
 počet hodnotení: 4
prečítané 128, Komentáre 0

 

Dobrý deň. Dovoľte aby som sa vám predstavila. Moje meno je Múza.Väčšina z vás ma pozná, či už osobne alebo z rozprávania.
Vymysleli ste o mne už veľa príbehov. Niektoré sa mi veľmi páčili. Najmä tie, kde mám čo do činenie s láskou. Ale pekne po poriadku.
Narodila som sa...., Vlastne ani sama neviem presne kedy a ako ,ale predpokladajme že s narodením prvého človeka by sa mohlo začať datovať aj moje narodenie. Zrodila som sa v hlave .. Spočiatku, prvých ľudí ,teda vás, bola len malá hŕstka. Zem bola nádherná. Nedotknutá ľudskou rukou. Bola to skutočná krása. Pri týchto spomienkach ma zaplaví smútok nad všetkým čo ste „ dokázali“ zmeniť. Keď takto spomínam, musím si nájsť nejakého smutného básnika, ktorý potrebuje trochu z môjho smútku a potom napíše pre vás nejakú peknú básničku. Alebo pesničkára. Ani by ste neverili koľko smutných umelcov je medzi vami. No dosť o smútku.
Takže kedy a kde som vznikla, to už viete...
Ani neviem ako pokračovať. A to som Múza. Je toho strašne veľa čo som zažila a videla. Zo začiatku som bola veľmi maličká a nemala som veľa z...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

jana turčeková

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: