IKARIKAR http://www.ikar.sk

Zmena osudu (Iva)20.9.2015
 

1
 počet hodnotení: 1
prečítané 61, Komentáre 4

 
Zmena osudu Potom som išla do kuchyne. Všade vládlo hrobové ticho, tak som to nechcela narúšať a už vôbec nie zobudiť súrodencov a tak som si v kuchyni zasvietila iba malé svetielko nad sporákom. Otvorila som chladničku a potajme som dúfala, že sa mi podarí dať si do úst aj niečo iné okrem chleba. Nie že by som ho nemala rada, to vôbec nie ale jesť ho každý deň nebolo teda bohvie čo. Dala som si jeden krajec chleba, pretože bez raňajok by som do školy nešla so škŕkajúcim bruchom. Ja som bola jediná, čo jej v škole nechutilo jesť tak som radšej vždy jedla doma bola to sila zvyku. Po raňajkách som sa išla umyť, potom opäť na Wc a neskôr do izby. Hneď po otvoremí dverí od kúpeľne sme mali malú chodbu kde sa nachádzali aj dvere do izby a vždy som sa pri pohľade na to všetko uspokojila s myšlienkou že dobrých ľudí sa všade veľa zmestí ináč by to bola útrapa celé tie roky si nad týmto lámať hla...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

F. E. 22.9.2015
 

Ak profil vykazuje vysokú chybovosť /nejak, hviezdoslavov kubín, ma napadnú veci.../ a čiarkovú neznalosť, je dôvod očakávať nekvalitnú tvorbu. Úvod je nezáživný a nezábavný, potvrdzuje nevyzretosť, chybovosť a neznalosť, ako pristúpiť k dielu nielen z dôvodu formálnej úpravy.
Najkôr si treba hlavne nájsť čas učiť sa a veľa čítať.

Severína22.9.2015
 

Ja by som to povedala takto: Kurňa co to je?

VIP22.9.2015
 

najskôr by som sa naučil písať gramaticky správne
lebo
chyby kazia dojem,
potom písal

takveru22.9.2015
 

aj pravopisne

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Iva

O mne

Som študentka a už od základnej mi nejak slovenčina učarovala. Chodila som a aj chodím na hviezdoslavov kubín lebo mám dobrý prednes. Baví ma písať hlavne úvahy básničky a aj romány len na to si musím nájsť čas. Často mám chuť písať hlavne po večeri kedy ma napadnú najlepšie veci.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: