IKARIKAR http://www.ikar.sk

Zmetená (Romi)18.10.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 111, Komentáre 2

 

1.časť
„Hmm prepáčte že vyrušujem, ale potreboval by som od vás láskavosť“ .Povedal asi 19 ročný chlapec poplašenej dievčine (mne) čo pobehovala z pohármi na tácke . „Áno ? Nejaký problém z príborom alebo jedlom, treba niečo dodať ,odobrať“ . Tak ako poplašene som behala aj poplašene som odpovedala na otázku . „Počkajte! Počkajte ! Ja sa vás len chcem niečo opýtať a nie je žiadny problém všetko je perfektné . Budem hádať , chcete sa opýtať na to druhé poplašené dievča že“ ? Z úškrnom na tvári som ukázala na kamarátku.“Ako ste to vedela ? Ale , videla som ako sa na ňu pozeráte už dobrú hodinu. Ach , asi som nebol veľmi nenápadný . Nemajte obavy keby jej aj traktor v izbe parkoval tak si ho nevšimne . Inak ja som Jakub hmm teší ma . Sima a aj mňa...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Laura =)20.10.2013
 

...čo pobehovala Z pohármi na tácke... a tu som prestala čítať... chyba v názve, chyba v prvej či druhej vete... brrrrrrrr..

bubinostar18.10.2013
 

Máš chybu už v názve nie Zmetená, ale Zmätená. Slovo je odvodnené od slova zmätok, zmätenosť. Želám ti nech sa ti darí a nech sa tvoja tvorba zlepšuje, má ešte nedostatky. Čítaním sa všetko napraví, ver, veľa čítaj kvalitnú prózu.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Romi

O mne

Nie je čím sa chváliť ...

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: