IKARIKAR http://www.ikar.sk

Znak osudu - kapitola 1 (Monika Jendrálová)11.11.2013
 

1
 počet hodnotení: 1
prečítané 122, Komentáre 1

 

I. kapitola
„Pozor ! O chvíľu je pri nás! Utekaj, ja ťa neskôr nájdem!“ – počujem, ako na mňa kričí chlapec v čiernych džínsoch s tajomným oblakom visiacim nad ním, ktorý odrazu mizne v tme zabalenej hmlou a sivými mračnami. Je tak ďaleko, že už nevidno ani jeho hmlový tieň. Ja len stále opakujem jeho slová a snažím sa nezastaviť. Zrazu sa predo mnou začína objavovať vysoký múr!
„Píp, píp, píp!“ – ozve sa môj budík, ktorý ma ako vždy zobudil zo sna. Keď vidím ako slnko vychádza na oblohu, odkladám sny tam, kde patria a chystám sa späť na návrat do reality. Postavím sa z mojej teplej, látkou potiahnutej postele, odlepím očné viečka a konečne si začínam uvedomovať, že je znova pondelok. Deň, na ktorý sa nikto neteší. Možno len ten, kto nemá čo robiť. Ale ja si dobre uvedomujem, že už len mesiac a budú letné prázdniny. Len pomyslenie na to ma poháňa vpred a premáham svoju neskutočnú lenivosť. Cez malú osvetlenú chodbu prechádzam do kuchyne, urobím si chlieb s maslom a pridám zvyšky narezaného syra a salámy vytiahnutých z chladničky. Keď skončím s je...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Mel12.11.2013
 

Taký tuctový dievčenský Twilightový roman...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Monika Jendrálová

IMG_20171004_224206.jpg
O mne

Volám sa Monika Jendrálová. Rada píšem básne o živote a o láske. V mojich básňach sa nachádzajú moje zážitky, pocity, spomienky i myšlienky. Občas píšem i príbehy, ktoré ma napadnú v mojom myšlienkovom svete. Rada skúšam nové veci a mám rada dobrodružstvá.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: