IKARIKAR http://www.ikar.sk

Znamenia (Jakub Em)2.8.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 178, Komentáre 2

 
Znamenia
Hala luxusného hotelu Hilton sa pomaly zaplňovala. Novinári zo všetkých tých nemožných bulvárnych novín sa predbiehali, aby sedeli čo najbližšie pri mne. Mali ale smolu, lebo môj bodyguard, veľký sto kilový brav v čiernom kabáte, každú okatejšiu snahu sa ku mne priblížiť, potlačil zlovestným zdvihnutím hornej pery. Všetky tieto ovce chceli vedieť čo najviac o mojom filme Sings, teda Znamenia, mojom filmovom debute. Ten týždeň mal byť totiž uvedený do československých kín. Ja som im však plánoval rozprávať hlavne o znameniach, ktoré ma doviedli k jeho tvorbe - a teda aj o svojom živote. Chcel som totiž motivovať mladých ľudí k tomu, aby začali tvoriť a ukázať im, že aj oni môžu byť jedného dňa úspešní tak, ako som dnes ja.
Prvé zásadné znamenie som zaregistroval v poslednom ročníku strednej školy. V tej dobe som bol frustrovaný, depresiami zmietaný mladý muž s obrím nosom a v hube som mal niečo odporné na miestach, kde mával normálny človek zuby. Trpel som zvláštnou fyzickou anomáliou, vďaka ktorej mi už od narodenia rástli dva rady zubov. Počas života mi to samozrejme s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Severína2.8.2015
 

Budem stručná. Nezaujme, je to neucelené, sú tam chyby. Je to písané formou: kde bolo tam bolo. Čiže, žiaden dej, žiadna akcia, len úvaha, čo bolo. Čítala som len začiatok. Potom som to prešla.

Em2.8.2015
 

dik za nazor, a ake su tam napriklad chyby ?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jakub Em

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: