IKARIKAR http://www.ikar.sk

Znamenie anjelov (Zoja Kiss)14.4.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 179, Komentáre 1

 
Znamenie anjelov
Nepokojne šmahla rukou po nočnom stolíku aby ukončila ten príšerný zvuk. Vstala z postele a šmatlavým krokom sa vydala ku skrini. Otvorila ju a vytiahla z nej bledomodrú mikinu, ktorú mala snáď celú večnosť. Vyšla z izby a takmer ju zvalil neposedný pes je otravného nevlastného brata. „Erik zavolaj si tú obludu inak ti prisahám že ho vyhodím na ulicu!“ zvrieskla na celý dom tak, aby ju jej nevlastný súrodenec počul. Z vedľajšej izby sa vystrčila plavá štica. „Rock nechaj Ritu lebo nás oboch zabije. Poď sem psíček.“ Veľký bernardín na hlas svojho pána reagoval okamžite a poslušne pribehol ku dverám do jeho izby. Erik ho pohladkal po veľkej hlave a poslal do izby. Potom za ním zavrel dvere a vyšiel na chodbu v celej svojej kráse. Rita ani po roku nedokázala pochopiť ako je možné, že niekto taký úchvatný a nádherný môže byť tak neskutočné otravný, drzý a tak hnusne sebaistý. Erik bol snom všetkých dievčat. Plavé vlasy ktoré takmer vždy vyzerali dokonale aj neupravené, orieškové oči z čiastočkami zlata obkolesené hustými a dlhými mihalnicami za ktoré by všetky vraždili. ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

o20.4.2016
 

Je dôležité - ako v knihách - usádzať priamu reč vždy do nového riadku aj text mimo PR - jednak bude text prehľadný a jednak si nemusí čitateľ domýšľať, ktorej postave patríktorá replika a to mimo nej. Zatiaľ je to chaos, nečítam.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Zoja Kiss

O mne

Som mladé dievča ktoré rado píše. Baví ma tanec, hudba, knihy a v písaní je šanca sa predviesť a zároveň o sebe vravieť v hádankách.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: