IKARIKAR http://www.ikar.sk

zvládla som to (Anna Albrechtová)14.4.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 248, Komentáre 0

 
Zvládla som to!
Zvládla som to !
Ako to všetko začalo
 
Štvrtok 14. októbra
Ranné slnečné lúče presvecovali izbu. Znak toho, že treba vstať a vkročiť správnou nohou do ďalšieho dňa. Po dlhom premáhaní som vstala a zistila, že už mám menej času ako som pred pár minútami myslela. Rýchlo som si umyla zuby, naraňajkovala,  zobrala zo skrine vhodné oblečenie na dnešné počasie. Našťastie školu som mala pod oknom takže cesta mi netrvala dlho. Prekročila som prah školy a akurát zazvonilo. Utekala som rovno na telesnú výchovu, kde sa už spolužiaci prezliekali do úborov. Pohotovo som sa pridali k ním. O chvíľu na nás učiteľka hlasno kričala. Nastúpili sme sa do dvojradu.
Pani učiteľka, žiaci 5.C triedy sú pripravení na telesnú výchovu v počte 15, z toho jeden necvičí.
Ďakujem, Monika, zaraď sa.
Začali sme cvičiť, čas ubehol veľmi rýchlo a zvonček nám dával na známosť, že hodina sa skončila. Rozutekali sme sa do šantí sa prezliecť, aby sme stihli ďalšiu hodinu. Ako sme utekali, začala som cítiť mravenčenie v prstoch. Nepripisovala som tomu žiadny význam. Prišli sme...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Anna Albrechtová

O mne

Som mladá baba , ktorá by sa rada podelila zo
svojím zážitkom. Dlhú dobu je mojím snom napísať knihu a vydať ju. aby si ju mohli prečítať aj ostatný.Bol by to pre mňa splnený sen. A tak som sa rozhodla zapojiť do projektu mám talent ?

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: