IKARIKAR http://www.ikar.sk

ZVLÁŠTNY POCIT (Matej Lipka)19.8.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 91, Komentáre 0

 
ZVLÁŠTNY POCIT
Automatická brána sa potichu otvorila a do prázdnej garáže zaparkoval červený Mini. Bolo niečo po deviatej večer a preto sa automaticky rozsvietilo stropné svetlo. Z auta vystúpila sympatická, mladá žena. Mala niečo po dvadsiatke a podľa únavy, ktorá sa jej zračila na tvári, mala za sebou náročný deň.
 
Diaľkovým ovládaním zatvorila garáž a uistila sa, že na aute nesvietia svetlá. Vybitá autobatéria je to posledné, čo by zajtra ráno potrebovala. Stačilo, že má v práci naozaj náročný týždeň a meškanie by jej všetko ešte viac znepríjemnilo. Skontrolovala si, či v aute niečo nezabudla a prešla bočným vchodom do predsiene v dome.
 
Na zemi pri vstupných dverách ležalo niekoľko obálok a jeden leták miestnej pizzerie. Očami prebehla doručenú poštu – výpis z bankového účtu, ďalšie číslo jej obľúbeného, predplateného ženského magazínu a niečo z poisťovne. Všetko adresované na meno Petra Kováčová – teda pre ňu. Všetko položila na stolík pod nástenným zrkadlom, spolu s kľúčmi od auta. Dnes večer už nemala chuť venovať sa nejakej pošte. Vyzula si topánky a s úľav...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Matej Lipka

O mne

Už roky nosím v hlave kopec nápadov na rôzne príbehy. Ale nikdy som si nenašiel čas ich spracovať. Verím, že to sa čoskoro zmení.

Konštruktívna kritika je viac než vítaná.

Ďakujem za váš čas strávený čítaním mojich výtvorov a dúfam, že sa vám budú páčiť.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: