IKARIKAR http://www.ikar.sk

Zvodca (cikitka)6.10.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 105, Komentáre 0

 
Zvodca
I. Kapitola
 
 
     „Dnes sa to teda otrasne vlečie.“ Vytrhla ma zo zamyslenia Linda.
Linda je moja kolegyňa v jednej z tých medzinárodných, nechutne bohatých firiem zameraných na pestovanie, spracovanie a vývoz kávy, pôvodne založenej v Kolumbii ,no v posledných rokoch veľmi expandujúcej, a to najmä do Európy, nevynímajúc naše malé Slovensko. Hlavné sídlo na Slovensku je ako inak v  hlavnom meste, v Bratislave, ale máme tiež pobočky v Banskej Bystrici a Poprade.
Linda je malá útla blondínka, skôr nevýrazná, no pravdupovediac, v tej červenej sukni a žltej blúzke vyzerá mimoriadne príťažlivo. Pravdupovediac, my všetky vyzerámev našej „uniforme“ skvelo. Alebo že by to bolo tým opálením, ktoré si priviezla z Grécka?Nie, naozaj jej to svedčí.
Sedí za stolom kúsok vedľa mňa v našej malej, no útulnej kancelárii. Okrem dvoch našich stolov s počítačmi, je tu tiež veľká knižnica, v ktorej sú však namiesto kníh poukladané rôzne zakladače a dokumenty potrebné k našej práci. Je tu tiež malý stolček s kávovarom, šálkami a kvetinami. Pôsobí to veľmi útulne , no zár...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

cikitka

O mne

Som externou študentkou vysokej školy, konkrétne odbor Medzinárodné vzťahy. Žiaľ som v súčasnej dobe nezamestnaná a keďže ma vždy zaujímala literatúra a písanie slohových prác mi vždy na škole išlo veľmi dobre, tak som sa rozhodla skúsiť napísať svoju prvú knihu. Zatiaľ mám len 1. kapitolu, ale s písaním neprestávam a dúfam, že moja kniha zaujme čitateľov nie len na Slovensku, ale že sa mi časom podarí presadiť sa aj vo svete. Je to môj najväčší sen.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: